GEWIJD

PRESBYTER

Angel

gewijd op

23.06.2002

Eric

gewijd op

29.06.2003

Francisco

gewijd op

29.06.2003

Juan Carlos

gewijd op

29.06.2003

Philippe

gewijd op

21.06.2009

Damien

gewijd op

27.06.2010

Santiago

gewijd op

30.06.2013

Irek

gewijd op

30.06.2013

Giovanni

gewijd op

29.06.2014

Reginaldo

gewijd op

29.06.2014

Claudio

gewijd op

29.06.2014

Gianpaolo

gewijd op

18.06.2017

Stany

gewijd op

18.06.2017